O nas

Medire to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Nasza siedziba mieści się w Łodzi ale zasięg naszej działalności obejmuje obszar kilku województw centralnej Polski. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i serwisie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. W naszej ofercie posiadamy kilkaset artykułów i produktów sprawdzonych i renomowanych producentów. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny nowego i używanego sprzętu rehabilitacyjnego.

Przy zakupie lub najmie naszych produktów zapewniamy szkolenia z obsługi oraz oferujemy transport z montażem w promieniu 100 km od siedziby firmy. Pomagamy również w kompletowaniu i sporządzaniu wniosków o dofinansowanie zakupu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Naszymi klientami są głównie osoby prywatne ale współpracujemy również ze szpitalami, przychodniami, zakładami opiekuńczo-leczniczymi i domami spokojnej starości. Decydując się na ofertę firmy Medire macie Państwo pewność niskich cen i usług na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Partnerzy

DASMED
Orto Med Sport
Fundacja Sto Lat
habilitas
SŁOPID
Fundacja KRWINKA
Fundacja STO LAT