O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku medycznym. Nasza siedziba mieści się w Łodzi ale zasięg naszej działalności obejmuje obszar kilku województw centralnej Polski. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i serwisie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.    W naszej ofercie posiadamy kilkaset artykułów i produktów sprawdzonych i renomowanych producentów. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny nowego i używanego sprzętu rehabilitacyjnego.

Przy zakupie lub dzierżawie naszych produktów zapewniamy szkolenia z obsługi oraz oferujemy transport i montaż w promieniu 150 km od siedziby firmy. Pomagamy również w kompletowaniu i sporządzaniu wniosków o dofinansowanie zakupu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Naszymi klientami są głównie osoby prywatne ale współpracujemy również ze szpitalami, przychodniami, zakładami opiekuńczo-leczniczymi i domami spokojnej starości. Decydując się na ofertę naszej firmy zapewniamy Państwu usługi i produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Partnerzy

SŁOPID
DASMED
Orto Med Sport
Fundacja Sto Lat
dasmed
Orto Med Sport
habilitas
SŁOPID
Fundacja Sto Lat